Contact

U kunt contact met ons opnemen met de post, via de mail of telefonisch.

 

Adres

S.H.C. Scoop Delft

Sportcentrum TU Delft

Mekelweg 8

2628 CD Delft

 

Mail Algemeen

info@shcscoop.nl

 

Bestuur

Voorzitter Irene Overkleeft
voorzitter@shcscoop.nl
Secretaris Carmen Ramkhelawan
secretaris@shcscoop.nl
Penningmeester Vincent de Bont
penningmeester@shcscoop.nl
Wedstrijdsecretaris Maarten van Laar
wedstrijdsecretaris@shcscoop.nl
Commissaris Extern Karsten van Duuren
extern@shcscoop.nl

 

Commissies

Activiteiten A-team ateam@shcscoop.nl
Promotie PromOCo promoco@shcscoop.nl
Jaarboek JaBo jabo@shcscoop.nl
Sponsoring SpoCo sponsoring@shcscoop.nl
Lustrum LuCie lustrum@shcscoop.nl
Website WebCie webmaster@shcscoop.nl

 

Telefoon

Secretariaat 06 46 45 01 54
Wedstrijdsecretariaat 06 27 52 18 42

Word een Scooper

Bekijk de informatiepagina's onder lid worden voor meer informatie over de vereniging en inschrijving. Nog vragen? Mail dan naar:
info@shcscoop.nl

Hockeyen mogelijk maken voor elke student en medewerker aan de TU Delft en de Haagse Hogeschool.

Scoop is altijd op zoek naar partners om onze droom werkelijk te maken. Bent u of is uw bedrijf geinteresseerd in sponsoring van onze vereniging, bekijk dan ons aanbod of mail naar:
sponsoring@shcscoop.nl
Copyright S.H.C. Scoop te Delft Nederland