D1 zoekt keepster!

Onze D1 keepster moet na de winterstop i.v.m. studie helaas stoppen. Scoop dames 1 is daarom op zoek naar een enthousiaste en fanatieke keepster die ons team na de winterstop komt versterken. Vorig jaar gedegradeerd uit de 3-de klasse spelen we dit jaar bovenin de 4-de klasse met als doelstelling rechtstreeks of via play-offs te promoveren.

 

Ben je enthousiast en heb je zin om mee te spelen in het gezelligste studenten hockeyteam van de TU-Delft, mail dan naar secretaris@shcscoop.nl. Wil je meer weten dan kan je contact opnemen met een van onze captains Kirsten (kirst10@live.nl) of Merel (merel.balzer@gmail.com) of met de onze coach Iwan (iwanclement@hotmail.com).

 

Deel via Facebook

Reacties

Log in om de reacties te bekijken.

Word een Scooper

Bekijk de informatiepagina's onder lid worden voor meer informatie over de vereniging en inschrijving. Nog vragen? Mail dan naar:
info@shcscoop.nl

Hockeyen mogelijk maken voor elke student en medewerker aan de TU Delft en de Haagse Hogeschool.

Scoop is altijd op zoek naar partners om onze droom werkelijk te maken. Bent u of is uw bedrijf geinteresseerd in sponsoring van onze vereniging, bekijk dan ons aanbod of mail naar:
sponsoring@shcscoop.nl
Copyright S.H.C. Scoop te Delft Nederland