Inschrijven en opzeggen
Inschrijven
Leuk dat je geïnteresseerd bent om je in te schrijven bij S.H.C. Scoop!
Momenteel zijn de inschrijvingen helaas gesloten, deze gaan tijdens de OWee weer open op maandag 22 augustus om 14:00. Wanneer je geen selectie doet, word je ingedeeld aan de hand van je plek op de wachtlijst. Hoe hoger je dus op deze wachtlijst staat, hoe groter de kans is dat je een plek bij Scoop krijgt. De wachtlijst is gebaseerd op je moment van inschrijving. Houd de website en de Instagram (@shcscoopdelft) in de gaten om op de hoogte te blijven!
Selecties
Heren 1, Heren 2, Dames 1 en Dames 2 worden door de Technische Commissie (TC) ingedeeld aan de hand van selectietrainingen. Deze beginnen elk jaar tijdens de Owee en zijn ook nog in de week erna. De aanmeldlink voor de selecties vind je hier.
Heren 1 en Dames 1 zijn open selecties. Dit betekent dat het mogelijk is om gedurende het jaar in te stromen. Interesse in het eerste team? Stuur een mailtje naar de TC en vermeld hierin je positie in het veld en je gespeelde niveau.
In het selectiebeleid staan alle regels over de selecties in detail uitgelegd, dit beleid vind je hier.
Voor vragen over de selecties, kan je terecht bij de TC via [email protected].
Om een goed beeld te kunnen vormen van je niveau. Is het aan te raden om bij zoveel mogelijk selectietrainingen aanwezig te zijn. Hieronder kan je de data voor de selectietrainingen vinden.
Heren 1
Vrijdag 26 augustus 21:15-23:00
Dinsdag 30 augustus 21:30-23:00
Vrijdag 2 september 21:15-23:00
Dames 1
Vrijdag 26 augustus 19:00-20:45
Dinsdag 30 augustus 19:30-21:00
Vrijdag 2 september 19:00-20:45
Heren 2
Donderdag 25 augustus 21:15-23:00
Dinsdag 30 augustus 17:30-19:00
Donderdag 1 september 21:15-23:00
Dames 2
Donderdag 25 augustus 19:00-20:45
Dinsdag 30 augustus 17:30-19:00
Donderdag 1 september 19:00-20:45
Uitschrijven
Wil jij je uitschrijven of je lidmaatschap veranderen voor het nieuwe seizoen? Uitschrijvingen en wijzigingen dienen doorgegeven te worden aan de secretaris per email via [email protected] Uitschrijvingen en wijzigingen moeten binnen zijn bij de secretaris voor 1 juni. Deze datum heeft te maken met de teamindeling en de opgave van teams aan de KNHB voor het volgende seizoen.
Let op: Bij uitschrijvingen en wijzigingen na 1 juni kan er op basis van het huishoudelijk reglement weer voor een heel seizoen contributie in rekening gebracht worden!
Mocht je vragen hebben over lid worden, selecties of uitschrijven bij Scoop of heb je een andere vraag? Neem dan een kijkje bij de FAQ's. Mocht je het antwoord op je vraag hier niet kunnen vinden, dan kun je mailen naar [email protected].